PROGRAM

 

Brány tanečnej školy sú otvorené od 7:30. Prvý tréning začína o 9:00, takže máte na nástup viac ako hodinu. Posledná aktivita končí o 15:00. Tanečná škola je otvorená do 16:00. Dovtedy sú Vaše deti pod naším dozorom. Prvá a posledná hodina je určená na príchod a na odchod detí.

Každý deň je venovaný inému elementu HIP HOPU. Deti si ich vyskúšajú všetky na vlastnej koži a najšikovnejší získajú rôzne ceny.

TANEC - každý deň deti trénujú tanec a pracujú na spoločnej choreografii. Tú odprezentujú pre rodičov spolu s Lacim Strikeom a jeho tanečníkmi v spoločnej SHOW na záver tábora.

ŠKOLA RAPU - decká rýmujú do hudby vlastné texty ktoré si doma pripravia, učia sa freestyle rap a pochopenie tempa skladby. 

ŠKOLA DJingu - Táto časť je zameraná viac na teoretickú časť hudby a djingu. Deti sa dozvedia ako vyzerá ozajstná platňa, čo to je gramofón a prečo má diamantovú ihlu, ako sa mixujú platne, históriu hiphopu a tí ktorí chcu, si to môžu vyskúšať aj sami. 

GRAFFITI - výroba vlastných tričiek pomocou sprejov alebo fixiek. Čo si všetci  vytvoria, to si aj oblečú na vystúpenie v piatok na spoločnú show s Lacim a jeho tanečníkmi.

Pre deti je počas tábora zabezpečený pitný režim, ovocie aj obedy. Na tréningy deti potrebujú tenisky a oblečenie. Nemusí to byť nič špeciálne. Budú sa venovať rôznym štýlom tanca, tak nielen deti, ale aj oblečenie dostane zabrať :-)

Deti nemusia (ale aj môžu) byť tanečne zdatné. Tábor je určený pre každého a tanečníci sú rozdelení do skupín podľa tanečnej úrovne a veku.

Letný denný tábor je určený deťom od 6 do 16 rokov.


GALÉRIA